Wyszukiwanie 
 Konto czytelnika 
en   
ProsteZaawansowaneHistoria
Szukaj:    Zmień kryteria wyszukiwania 
> Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
 
 Wyniki wyszukiwania
 Szukano :  Jednoosobowa firma : jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą / Danuta Młodzikowska i Björn Lundén.
Poprz. 30 Tytuł    Nast. 30 Tytuł
TytułData wyd.Autor
 1. Jednoosobowa firma : jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą / Danuta Młodzikowska i Björn Lundén.2004.Młodzikowska, Danuta.
 2. Jednoosobowa firma : jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą / Danuta Młodzikowska i Björn Lundén.2007.Młodzikowska, Danuta.
 3. Jednoosobowa firma : jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą / Danuta Młodzikowska i Björn Lundén.2008.Młodzikowska, Danuta.
 4. Jednoosobowa firma : jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą / Danuta Młodzikowska i Björn Lundén.cop. 2011.Młodzikowska, Danuta.
 5. Jednoosobowa firma : jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą / Danuta Młodzikowska i Björn Lundén.2012.Młodzikowska, Danuta.
 6. Jednoosobowa firma : jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą / Danuta Młodzikowska i Björn Lundén.2005.Młodzikowska, Danuta.
 7. Jednoosobowa firma : jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą / Danuta Młodzikowska i Björn Lundén.2015.Młodzikowska, Danuta.
 8. Jednoosobowa firma : jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą / Danuta Młodzikowska i Björn Lundén.2018.Młodzikowska, Danuta.
 9. Jednoosobowa firma : jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą / Danuta Młodzikowska i Björn Lundén.2019.Młodzikowska, Danuta.
 10. Jednoosobowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością / Adam Karolak.2006.Karolak, Adam (prawnik).
Poprz. 30 Tytuł    Nast. 30 Tytuł

 

Wybierz (np. 1,2 5-10)

Horizon Information Portal 3.23.1_6655
 Powered by Dynix
© 2001-2013 SirsiDynix All rights reserved.
Horizon Information Portal